Nákupní košík (0 ..položek)

SlevyPokročilé vyhledáváníVaše dotazyZaložit účetPřihlásit


KategorieInformaceNejprodávanější

Dodací podmínky

Objednávka - faxem, telefonicky, elektronickou poštou, osobně Objednávka musí vždy obsahovat všechny údaje pro vystavení řádného daňového dokladu a přesnou specifikaci zboží podle katalogových čísel.

Odběr zboží - zákazníkům do okruhu 30 km při odběru nad 10 tisíc Kč zboží po dohodě dovezeme zdarma, osobně v prodejním skladu, na základě objednávky zašleme sběrnou službou TOPTRANS, PPL, GPS apod. na náklady odběratele.

Platební podmínky - u zákazníků, kteří nejsou dosud registrovány u firmy, první nákup v hotovosti - osobní odběr, dobírkou - platba při převzetí zboží nebo platba předem na zálohovou fakturu, dále na fakturu s termínem splatnosti 14 dnů se smluvním penále za opožděnou platbu ve výši 0,05% za každý den z prodlení.

Ceny - poskytované slevy jsou individuálně sjednávany se zákazníkem dle výše a pravidelnosti odběrů, platební kázně apod. Veškeré ceny jsou bez DPH

Další informace Vám rádi poskytnou pracovníci firmy ELUR s.r.o. osobně, písemně, telefonicky nebo faxem v prodejním skladu DOPRAVNÍ 947/6; 104 00 PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES v prac.době: po-pá od 7.00 do 15.00 hod.

Dále dodáváme v celém sortimentu svítidla a komponenty od firem OMS, MODUS, OSMONT, VM elektro,Elektroprof, ELKOVO Čepelík, DNA, Vossloh Schwabe a další.

Veškeré ceny jsou bez DPH
Pokračovat